Akademické mistrovství ČR v bleskové hře

Dne 17. listopadu 2015 se uskuteční Akademické MČR v bleskové hře mužů a žen, jakožto i  doprovodný turnaj, určený pro absolventy, zaměstnance a studenty SŠ.

Akci pořádají FAST VUT v Brně ve spolupráci s Českou asociací univerzitního sportu, ŠSČR a Chess Team Brno. Datum konání je 17. listopadu 2015 (státní svátek) a místem Fakulta stavební VUT v Brně na Veveří 331/95, v jejichž krásných prostorách se 7.6.2015 odehrál skvěle obsazený Bleskový den Mirka Jurky. Obě akce se budou hrát na 15 kol se zápočtem na FIDE Blitz Elo, a sice tempem 2×3 minuty + 2 vteřiny / tah. Prezence do 10.00, předpokládané ukončení do 16.30.

Právo účasti v AMČR mají studenti s platným studentským průkazem. Hraje se nejen o tituly akademických přeborníků, ale také o příjemný cenový fond (viz propozice). Přihlášky adresujte do 13.11.2015 Břetislavu Eichlerovi na bertachess@seznam.cz. Šachový materiál zajistí pořadatelé.

Závěrem ještě důležité odkazy:

Startovní listina
Facebook

Věřím, že si tuto vrcholnou studentskou akci nenecháte ujít a svou účastí podpoříte její sportovní i společenský význam.

S laskavým svolením převzato ze stránek Durasu Brno (napsal Neklan Vyskočil).