Uni C – bude hrát MP či MS?

Po několika letech se (i vzhledem ke změně pravidla o volných hráčích na soupiskách) podařilo Univerzitě postavit C družstvo!

Do soutěže na městské úrovni se letos přihlásil rekordní počet týmů, a to 17. Po úvodních spekulacích, jestli hrát v takovém počtu MP nebo i MS, se ZŠ Vedlejší vzdala účasti v soutěžích, protože by to bylo pro mládežnickou část těžké a dospělí si domluvili hostování. Situace je o to obtížnější, že Vinohrady C se přihlásily do MS, ale neposkládají MP. MP by tedy mělo hrát 15 družstev, což je 14 utkání (při variantě každý s každým).

Univerzita chce samozřejmě hrát MP. S pilíři v sestavě jako Slepov, Pechan, Vaculíková, Šebek, Zerdaloglu a dalšími hráči, kteří chtějí MP hrát, by byla MS zklamáním.

Naštěstí to vypadá nadějně. Jezdci Jundrov, Moravská Slavia, DM Klášterského, Vojenská akademie i Bystrc chtějí hrát MP (a to jak variantu každý s každým, tak případně na dvě skupiny).

Možné varianty k hlasování:
A) Každý s každým
B) Skupiny jako loni
C) MP 12 družstev, MS 4 družstva (3x každý s každým)
D) MP 10 družstev, MS 6 družstev (2x každý s každým)

Průběžné hlasování:

1. DM Klášterského B (B,A)
  2. ŠK Bystrc Oilers B (B,A)
  3. Jezdci Jundrov C  (A)
  4. Lokomotiva H
  5. Duras E (D,C)
  6. Lokomotiva J