Uni C – 7.kolo

Po pauze našeho C týmu v 6. kole jsme doma hostili v kole dalším Jezdce Jundrov D.

První 3 hráči soupisky nemohli nastoupit (škola, hory, nemoc), takže jsme byli nuceni začít sestavu skládat až od 4. místa soupisky. Proti dosavadně prvním Jezdcům (z tabulky MP Brno) se to zdálo jako značný hendikep, jelikož v prvním kole jsme s takto posunutou sestavou skončili s výpraskem od Vojenské Akademie. Celkem stabilně nastupující trio Renata Vaculíková, Vaska Zerdaloglu, Petr Fuchs doplnil Zdeněk Pechan s Frantou Sobocikem a mojí maličkostí. Najít ovšem posledního hráče byl poněkud oříšek. Po několika telefonátech se ukázalo, že by snad mohl hrát Jirka Rokos či Laďa Absolín. Posledně jmenovaný si nakonec kvůli utkání změnil své plány a nastoupil, děkuji!

Vzhledem k výše uvedenému by asi nikdo nečekal, že vyhrajeme vysoko 5:2!

Po prohře Zdeňka, výhře Vasky a Laďově remíze byl ještě stav nerozhodný. Potom jsem však vyhrál já a dokonce i Franta, takže Petr mohl dát remízu. Výkon Renaty je nutno vyzdvihnout zvlášť – ujala se role rozhodčí a navíc porazila na 1. desce Kristýnu Novosadovou (ELO 2178), velmi gratulujeme!

Tentokráte se nám hrálo velmi dobře, jsem rád, že dobře pracujeme jako tým, takže i bez prvních třech hráčů soupisky jsme schopni porazit silné soupeře. Děkuji všem zúčastněným!